Systémový specialista – bezpečnost ICT

Náplň práce:

  • Systémový specialista pro projekty v oblasti ICT a informační bezpečnosti
  • Podíl na celém obchodním procesu od úvodních prezentací řešení a systémů přes tvorbu konkrétních nabídek až po implementaci
  • Návrh konkrétních bezpečnostních řešení
  • Aktivní účast na implementaci řešení
  • Spolupráce se servisním oddělením
  • Pre-sale podpora obchodu v oblasti informační bezpečnosti
  • Pomoc při plánování, vytváření a udržování vztahů se zákazníky

Požadujeme:

  • Znalost LAN/WAN sítí a bezpečnostních technologií
  • Zkušenosti minimálně 5 let s návrhem a implementací řešení typu SIEM, IDS/IPS, Firewall
  • Schopnost komunikovat s IT specialisty, IT manažery a obchodními útvary
  • Certifikace CCNA/CCNP  nebo obdobné je výhodou
  • Iniciativa, kreativita, vysoké pracovní nasazení, loajalita, organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, týmový duch, samostatnost, pečlivost
  • Prezentační dovednosti
  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Perspektivní práci a zázemí stabilní společnosti
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odborné zaškolení v celém pracovním procesu
  • Dobré platové ohodnocení dle dosažení výsledků

Místo pracoviště: Praha

Působnost: celá ČR

Nástup možný: ihned

Kontakt

jobs@gity.cz
545 129 116