Telemetrie

Telemetrické služby jsou speciální modifikací privátních satelitních spojů. GiTy využila svých dlouholetých zkušeností a připravila tento druh služeb tak, aby umožnil připojení technologických měřidel, automatů, kamerových a dopravních systémů. Díky architektuře sítě jsou služby připraveny nejen pro geograficky rozsáhlé sítě, ale také pro sítě čítající stovky až tisíce koncových bodů.

Služba GiTySAT Telemetry je vhodná pro telemetrické a telematické systémy. Zajišťuje připojení automatických měřících míst, čidel, regulačních a seismických stanic, zabezpečovacích zařízení objektů, kamerových bodů z lokalit bez pozemní infrastruktury.Vzhledem k rozsáhlému pokrytí a snadné instalaci je vhodná pro nasazení v rozsáhlých sítích. Rozšiřování a správa sítě je tak jednoduchá a efektivní.

Díky vysoké spolehlivosti a možnosti využití multicastového vysílání je služba vhodná i pro sběr a aktualizaci kritických dat, např. z elektrárenských nebo plynofikačních zařízení. Díky plné podpoře IP protokolu a možnosti využít až dva ethernetové porty na satelitním terminálu je připojení Vašich zařízení jednoduché a rychlé. Další výhodou je dohled satelitního terminálu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Služba GiTySAT Telemetry skvěle doplňuje ostatní telemetrické služby poskytované nad MPLS sítí G‑Net společnosti GiTy.

Pro co je služba vhodná?

Technická specifikace

Zjistěte více o našich produktech a službách...

Nechte nás na sebe kontaktovat, zavoláme Vám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete od nás nezávaznou nabídku služeb?

Napište nám, která služba Vás zajímá...

Kontaktujte nás