Virtuální výuka

České školy jsou zavřené, děti doma možná stráví pár týdnů nebo i déle. 

Kvůli tomu ale přece nemůžeme děti přestat vzdělávat.

Dnes už existují online nástroje, díky kterým mohou děti absolvovat celou výuku z postele nebo od vlastního pracovního stolu. Přes Školu Online jim vyučující mohou zadávat úkoly nebo psát e-maily. Ale stačí to?

Děti se neučí jenom z textu. Složitá matematika se bez ukázky vysvětlit nedá. Pro učení na dálku se s dětmi musí skutečně mluvit, učební látku je jim třeba ukázat a vysvětlit. Často i několikrát.

Všem českým školám proto nabízíme opravdové online řešení Cisco Webex, které umožňuje videokonference pro desítky lidí a má v sobě funkci interaktivní tabule – takže když píšete na dotykový displej počítače nebo tabletu, je to jako byste psali na tabuli. Díky Cisco Webex dále může kantor žákům a studentům promítat videa nebo své vlastní prezentace a posílat úkoly při vyučování i po něm.

Vzdělávání dětí a mládeže by vždycky mělo být na prvním místě. Proto cloudové prostředí Cisco Webex nabízíme českým školám až do prázdnin zdarma!

Cisco Webex je videokonferenční technologie, která umožňuje poskytovat vzdělávání odkudkoli a ať už jsou přitom zároveň ať studenti kdekoli. Výuka přes video umožňuje osobní interakci s posluchači a diváky, aniž by kdokoli musel chodit do učebny. Dokonce se žáci ani nepotřebují někde registrovat a vytvářet si přihlašovací jméno a heslo, které se tak rádo zapomíná. Všechno, co student potřebuje je pouze jakákoli platná e-mailová adresa.

Děti proto nemusí nic stahovat. Všechno snadno zvládnou i v obyčejném internetovém prohlížeči. Pro větší pohodlí si ale mohou stejně jako učitel stáhnout hned dvě různé aplikace Webex zdarma pro Windows, Mac, Android, iPad nebo iPhone.


1

Čím se liší aplikace Webex Meetings a Webex Teams?

Oba nástroje můžete používat pomocí konkrétní aplikace nebo i v internetovém prohlížeči. V tom rozdíl není. Také se pomocí obou aplikací do cloudového prostředí Webex připojíte přes jeden stejný účet. Rozdíl je ve způsobu používání.

Webex Meetings

Webex Meetings je určený spíše pro vyučovací hodiny nebo přísně organizované porady, kde učitel nebo vedoucí celé setkání řídí, udílí nebo odebírá ostatním slovo a určuje třeba i pořadí a čas v jakém mohou vystupovat. Pro účast na schůzce není nutná žádná registrace ani jméno a heslo, jen pozvánka od organizátora.

Webex Meetings umožňuje kromě sdílení obrazovek a whiteboardu (digitální obdoba flipchartu) i sdílení souborů a dokonce i aplikací. Neobsahuje datové úložiště a chat je možné využívat jen v průběhu meetingu.

STÁHNOUT TEĎ
Webex Teams

Webex Teams je volnější nástroj pro týmovou spolupráci, jehož základním prvkem virtuální místo – „Space“, kde se může chatovat, kreslit na digitální tabuli, sdílet soubory a pořádat video nebo audio hovory s jedním nebo více účastníky. Pro využívání Webex Teams je potřeba se zaregistrovat.

Webex Teams předpokládá, že členové týmu budou tento virtuální prostor navštěvovat i samostatně a nechávat ostatním vzkazy na chatu, popř. soubory v datovém úložišti a to buď přímo spojeným s virtuálním místem („Space“) nebo v připojeném online úložišti (SharePoint/OneDrive, Box, Dropbox nebo Google Drive).

STÁHNOUT TEĎ

Jak vlastně vypadá virtuální vzdělávání?

Pojďme si konkrétně ukázat, jak se dá několika kliknutími spustit videohodina matematiky.

Učitel funguje jako správce virtuální místnosti, které můžeme říkat učebna. Nejprve se do ní sám přihlásí a potom několika kliknutími vybere, koho chce na „hodinu“ pozvat. Dětem se automaticky pošle e-mail s odkazem ve formě tlačítka „Zúčastnit se“a pak se mohou do hodiny přihlásit jeho stisknutím. Nezáleží na tom, jestli pracují na mobilu, z počítače nebo na tabletu.

Děti dostávají pozvánky přímo na svůj e-mail, takže nikdo cizí se do hodiny nemůže dostat. Učitel se s žáky vidí, může jim zadávat úkoly, pracovat s nimi úplně stejně jako v reálné třídě.

Na virtuální hodině studenti poslouchají výklad učitele nebo ho sledují přes učitelovu web kameru. Učitel vidí i svoje studenty, mluví spolu, jako by byli v jedné místnosti. Děti se můžou hlásit zvednutím ruky, jak jsou zvyklé, nebo napsat do chatu.

Skutečnou hodinu matematiky umíme přiblížit i dalšími vychytávkami. Do řešení Cisco Webex jsou zabudované virtuální tabule, kam může učitel psát stylusem nebo třeba prstem, může črtat grafy nebo promítat prezentaci. Děti si každou prezentaci můžou stáhnout, ukládat si obrázky tabule a klidně můžou být k tabuli „vyvolány“, třeba aby spočítaly příklad nebo našly limity funkce.

Učitel samozřejmě může také pustit film, sdílet dokument, přehrát audiozáznam – prostě jako by byl ve třídě s promítačkou a tabulí. Všechny tyto soubory navíc stejně jako záznam tabule zůstávají ve Webexu uložené. Děti si je mohou opakovat a učitelé tak mohou rychle navázat na předchozí hodiny.

A rozhodně se v tom všem neztratíte.

Každé partnerské škole pošleme podrobný návod a přístup do cloudového prostředí Webexu.

Cisco Webex je bezpečná, pohodlná a rychlá digitalizace vzdělávání. Chcete do začátku prázdnin používat Webex Online zdarma? Není nic jednoduššího, napište nám a my vám s tím pomůžeme.

Pro online vzdělávání není žádná vzdálenost příliš velká, je to vždy jen pár kliknutí.

Časy, kdy museli být všichni žáci a studenti přítomni a sedět ve stejné učebně, aby se mohli učili, jsou dávno pryč. Díky dnešní technologii se studenti mohou připojit přesně do třídy, v níž musí být, ať jsou kdekoli.

Všechny školy se v těchto dnech musí vypořádat s nesnadným úkolem, jak nahradit osobní kontakt při vyučování. Nabízíme vám technologii Cisco Webex, která studentům umožní navštěvovat vaši výuku online, tzn. vzdáleně, ale přitom se stejným pocitem, jako by byli přímo ve třídě.

Cisco Webex je videokonferenční technologie, která vám umožní učit celou vaši třídu odkudkoli a ať jsou jednotliví vaši studenti kdekoli. Výuka přes video Vám umožňuje osobní interakci se svými posluchači a diváky, aniž byste Vy nebo oni museli chodit do učebny. Dokonce se žáci ani nepotřebují někde registrovat a vytvářet si přihlašovací jméno a heslo, které se tak rádo zapomíná. Všechno, co student potřebuje je pouze jakákoli platná e-mailová adresa. Webex vám umožní vyučovat jako obvykle, včetně sdílení obsahu a tabule na obrazovkách studentských počítačů nebo tabletů.

Co nejvyšší účast studentů bude klíčem k úspěchu Vaší virtuální učebny. Aby se žáci mohli dobře na nový způsob vyučování dobře připravit a následně aktivně účastnit virtuálního vyučování, vyzkoušet si práci v týmech při projektovém řešení úkolů a mohli odpovídat na Vaše otázky, a přitom klást svoje vlastní, Takže vám chceme maximálně pomoci a ukázat Vám jak nejjednodušeji začít, abyste se Vy i vaši studenti naučili používat základní funkce Webexu.


Naplánujte si vyučovací hodinu

Plánování

Přemýšlejte o tom, jak dlouho by vaše vyučovací lekce měla trvat, co bude obsahovat a nejlepší způsob, jak každého žáka zapojit.

Vytvořte virtuální třídu

Přidejte všechny své studenty do virtuální třídy. Pošlete uvítací zprávu a zahrňte jednoduchá pravidla a tipy, jak bude vaše třída komunikovat v prostředí Webex.

Pošlete pozvánku na schůzku všem studentům

Odkaz na schůzku bude v emailové schránce vašich studentů.

Příprava

Připravte si všechny materiály k výuce jako např. prezentace, videa nebo obsah interaktivní tabule. Zároveň můžete připravit i test nebo otázky k ústnímu zkoušení, abyste mohli zahájit živou konverzaci.

Začněte lekci

Klikněte na odkaz v e-mailové pozvánce nebo se připojte k aplikaci Webex Teams a můžete začít! Pokud jste v učebně s videozařízením, můžete se připojit pouhým kliknutím

Následná opatření

Povzbuzujte studenty, aby do diskusního panelu virtuální třídy psali své otázky nebo se hlásili a ptali se hlasem stejně, jako by byli ve třídě.

TIPY

V kalendáři Webexu můžete použít připomínky, abyste nezmeškali začátek vyučování.

Lekci si můžete i jednoduše jedním kliknutím nahrát a v budoucnu se k ní budete moci kdykoli vrátit.

2

Připravte studenty na vzdálenou výuku

Způsob, jakým se studenti vzdělávají, se mění.

Chcete jim poskytnout ty nejlepší zkušenosti s učením, ale děláte si starosti, jak přimět každého, aby se, pokud možno pohodlně, zapojil do tohoto nového stylu učení?


Není třeba se obávat.
Cvičení dělá mistra.
Nechte své studenty, aby si vše mohli sami procvičit.

Zřiďte malé pracovní skupiny

Rozdělte svou třídu do malých skupin podle toho, jak moc nebo málo probíranou látku chápe nebo podle plnění kolektivních úkolů.

Úvodní zpráva

Vytvořte uvítací zprávu a zveřejněte ji v pozvánce a při vstupu do virtuální třídy

Zadání

Položte otázku nebo výzvu do každého skupiny a vysvětlete, že každá pracovní skupina musí společně promyslet a přednést své řešení před celou třídou. Pro týmovou komunikaci a spolupráci mohou samozřejmě také efektivně využít Webex.

Rady a tipy

Dejte svým studentům několik rad a tipů, jak co nejlépe využít nástroje Webex. Ukažte jim přidávání souborů, online diskusi, ve které mohou používat diskusní vlákna nebo značku „@“ před jménem spolužáka, aby zprávu nepřehlédl.

Praxe

Dejte svým studentům za úkol, aby sami uspořádali praktickou schůzku. Tímto způsobem se mohou procvičit v používání Webexu a jeho funkcemi, což jim dodá důvěru před tím, než se představí třídě.

Nastražte oči i uši

Nezapomeňte průběžně sledovat aktivity žáků ve virtuální třídě. Na první pohled uvidíte, zda se nějaká skupina nebo jednotlivec trápí a bojuje s používáním Webexu, a poskytněte všem potřebnou pomoc.

TIP

Pokud se pracovní skupiny změní, jednoduše přidejte nebo odeberte studenty podle potřeby. Není třeba vytvářet nové prostory a ztrácet informace, konverzace a kontext.

3

Usnadněte studentům práci na virtuálních skupinových projektech

Inspirujte studenty k novým způsobům spolupráce.

Zbavte je stresu ze skupinové práce tím, že jim poskytnete jedno místo, kde mohou kdykoli spolupracovat, bez ohledu na to, kde jsou. Tím, že jste přítomni skupinové práci studentů bez ohledu na místo, kde ve skutečnosti jste, můžete dohlížet na pokrok a poskytovat pomocnou ruku, když je to potřeba.

Vytvořte malé pracovní skupiny uvnitř třídy

Rozdělte svou třídu do skupin stejné velikosti, zkuste kombinovat schopnosti, jak jen můžete. Požádejte je, aby se rozhodli pro název své pracovní skupiny.

Vytvořte prostory

Vytvořit speciální prostor pro každou skupinu. Zadejte název vybrané pracovní skupiny a přidejte všechny členy.

Rady a tipy

Poraďte třídě, jak získat ze své skupiny maximum. Ukažte jim, že mohou přidávat soubory a @oslovení, aby zajistili, že adresát jejich zprávu nepřehlédne.

Přidání nebo odebrání členů

Pokud se pracovní skupiny změní, stačí přidat nebo odebrat studenty podle potřeby. Není třeba vytvářet nové prostory a ztrácet informace, konverzaci a kontext.

Nastražte oči i uši

Nezapomeňte průběžně sledovat aktivity žáků ve virtuální třídě. Na první pohled uvidíte, zda se nějaká skupina nebo jednotlivec trápí a bojuje s používáním Webexu, a poskytněte všem potřebnou pomoc.

TIPY

Pomocí oslovení @All upoutejte pozornost všech v prostoru.

Nebuďte ve skupinách příliš, dávej svým studentům prostor k  vzájemnému vyjadřování a spolupráci

4

Jak začít?

Vytvořte si účet

Zaregistrujte se zdarma na Webex.com. Pokud vaše škola již používá Webex, přihlaste se pomocí své e-mailové adresy a hesla. Stáhněte si zdarma aplikaci pro Windows, Mac, Android, iPad nebo iPhone.

Naplánujte termín

Naplánujte termín pro virtuální vyučovací hodinu. Pozvěte své studenty a oni automaticky dostanou pokyny, jak se připojit.

Spusťte vyučování

Připojte se do virtuální třídy pomocí aplikaci Webex Meetings. Můžete se také připojit pomocí webového prohlížeče nebo mobilní aplikace.

Jak se budu učit přes počítač?

Tvůj učitel bude vyučovat jako obvykle, ale prostřednictvím videa – včetně sdílení obsahu a tabule na obrazovce počítače. Tvoje aktivní účast bude klíčem k úspěchu virtuálního vzdělávání, proto ti doporučujeme seznámit se s prostředím Webex, abys ho mohl využívat naplno, a nejen komentovat a klást otázky.

Sám/sama nebo se svými rodiči si nastav pracovní stůl doma tak, aby ses se u něj cítil/a ve virtuální učebně pohodlně.

Ideální místo by mělo být vybaveno:

  • stolem s počítačem a dostatečným místem pro učebnice, papíry a poznámky,
  • počítač nebo tablet připojený k internetu
  • zdroj energie
  • dobré osvětlení
  • pohodlné místo k sezení v klidném prostředí.

Navíc ti také doporučujeme sluchátka, jednak kvůli odstínění hluku v pozadí doma, a také aby tě učitelé a spolužáci při diskusi ve třídě jasně slyšeli.

Aplikace, které potřebuješ pro virtuální výuku s Webexem, si můžeš ale nemusíš stahovat. Všechno snadno zvládneš i v obyčejném internetovém prohlížeči.

Máš-li dotazy, obrať se na nás a my ti poskytneme další informace.

Připojte se ke třídě z domova

Přechod na virtuální učení.

Naše škola mění způsob vyučování pomocí virtuální výuky. Možná už jsi dostal pozvánku na vyučovací hodinu přes Webex, abys nemusel chodit do budovy školy.

Virtuální třída je zábavný způsob, jak se učit v novém prostředí. Váš učitel bude mít celou třídu pod dohledem ale prostředí Webex ti zároveň také umožní trávit čas a komunikovat se svými spolužáky.

Pozdrav své spolužáky

Učitel otevře virtuální učebnu. Stejně snadno jako pozdravíš svoje spolužáky „ahoj“ prostřednictvím zprávy, můžeš učiteli, celé třídě nebo jen někomu poslat dotazy k probíranému.

Učte se z domova

Váš učitel vás všechny pozve k připojení k živému videostreamu vyučování přes Webex, abyste se mohli zúčastnit kurzu přímo z domova. K připojení potřebuješ pouze připojení k internetu, prohlížeč nebo aplikaci Webex Teams nebo Meetings, kterou si můžeš stáhnout zdarma.

Práce ve skupině

Pomocí digitální tabule vypracuj úkoly ve skupině společně se svými spolužáky. Čmárání nejrůznějších nápadů nebo kreslení diagramů na společné tabuli (i když jste ve skutečnosti od sebe daleko) nebylo nikdy snazší.

Poděl se o svou práci

Po dokončení úkolu pošli svou práci učiteli, aby ji mohl zhodnotit a oznámkovat.

Neustále se zdokonaluj ve vzdělávání ve skupinách pomocí Webexu.

Jak začít?

Stáhni si aplikace Webex Meetings a Webex Teams do svého mobilního telefonu, tabletu nebo notebooku.

Tipy a triky

Pracujte společně, aniž byste se museli scházet.

Skupinový chat

Pomocí chatu Webex Teams můžete všichni přinášet nápady, klást otázky a společně zpracovávat další kroky projektu.

Neboj se sdílet

Sdílej soubory ve skupině nebo nahraj fotografii přímo z telefonu, abys všem ukázal, co si myslíš.

Společný Brainstorming

Brainstorming (čti brejnstorming) je skupinová technika zaměřená na generování co největšího počtu různých nápadů na dané téma. Vychází z předpokladu, že lidé ve skupině, na základě podnětů ostatních, vymyslí více, než by vymysleli jednotlivě.

Používejte společně virtuální tabuli Webexu ke společnému brainstormingu. Všichni na schůzce mohou na tabuli kreslit a psát najednou a obsah tabule se ukládá do vašeho společného virtuálního prostoru pro pozdější použití.

Setkávejte se kdekoli

Když naplánuješ schůzku Webex Teams, všichni budou automaticky před začátkem upozorněni. Potřebuješ okamžité improvizované setkání? Pošli skupině zprávu a zjisti kdo všechno je aktuálně k dispozici a poté klepnutím na tlačítko Call v aplikaci Webex Teams zahájíš okamžitý videohovor.

TIP

Pomocí smajlíků nebo animovaných GIFů přidej do svých rozhovorů trochu humoru.

Usnadněte si práci pomocí virtuálních skupinových projektů

Tipy pro skvělý den s Webexem

Zde je několik věcí, které bys měl mít na paměti, když se virtuálně připojíš ke třídě, setkáváte se s týmem na skupinových projektech nebo se spojuješ přes video na konzultaci s učitelem.

Při videorozhovoru si připrav seznam otázek, na které se chceš zeptat, takže budeš mít jistotu, že na nic nezapomeneš.

Pokud existují nějaké dokumenty, které chceš ostatním ukázat, ujisti se, že víš, kde jsou, a že jsou snadno dostupné.

Buď připraven si někam poznamenat poznámky, stejně jako při normálním vyučování.

Pokud máš v úmyslu sdílet pro ostatní obrazovku během schůzky, zapni sdílení pouze konkrétní aplikace, takže se ostatním nic jiného nezobrazí.

Nezapomeň používat sluchátka, pokud jsi na hlučném místě jednak kvůli svému soukromí a také abys nerušil své okolí a ani ono tebe.

Když zrovna nemluvíš, ztlum si mikrofon.

Ohlédni se, abys zkontroloval, co mohou ostatní vidět ve tvém pozadí.

Úsměv! Jsi na videu, chovej se přirozeně.

Jak na to?

Webex účet

I když pro účast na výukových hodinách jméno a heslo nepotřebuješ, přece jen je lepší, když se zaregistruješ zdarma na Webex.com. Budeš pak moci společně s dalšími spolužáky využívat Webex Teams pro práci na skupinových projektech nebo pro zábavu.

Připrav se

Otevři internetový prohlížeč nebo si stáhni aplikaci pro Windows, Mac, Android, iPad nebo iPhone. A připrav se na svou první virtuální vyučovací hodinu. Zkontroluj, jestli jsi na klidném místě nebo se sluchátky a zda jsi dobře osvětlený a nemáš kameru namířenou proti oknu.

Vyučování

Připoj se k naplánované vyučovací hodině v prohlížeči nebo aplikaci Webex Meetings.

Co to znamená pro rodiče?

Naším cílem je využít Webex také ke zlepšení komunikace rodičů a učitelů. Rovněž ukazujeme učitelům, jak lze prostředí Webex využívat pro oznámení rodičům, aby vás informovali o tom, co se děje při výuce vašeho studenta.

Žádáme vás o pomoc s nastavením vašeho domova tak, aby byl prostředím „přátelským ke studiu ve virtuální třídě“. Pokud je to možné, pomozte svému studentovi najít doma prostor se zdrojem energie, stolem s místem pro počítač nebo tablet, papíry na poznámky, dobrým osvětlením, pohodlným místem k sezení v relativně klidném prostředí. Studenti budou také potřebovat připojení k internetu a také doporučujeme sluchátka – která doma zabrání rozptylování zvuky na pozadí a také aby učitelé a ostatní studenti mohli jasně slyšet, když se váš student účastní diskuse ve třídě.

1

Odpovědi na otázky

Co je to Webex?

Webex je nástroj, který použijeme k tomu, abychom umožnili vyučování pomocí videokonferencí. Webex Teams je aplikace pro komunikaci, kterou studenti a učitelé budou používat ke skupinové práci, oznamování zpráv, sdílení souborů a další.

Proč zrovna Webex?

Protože jen Webex dokáže nabídnout studentům a učitelům příležitosti, které by jinak nebyly možné, jako je vzdálené učení, týmová spolupráce studentů na společných projektech, virtuální exkurze, hostující přednášející z celého světa a mnoho dalších možností

Jaké jsou výhody pro studenty?

Webex přináší ohromující zážitky z učení a umožňuje vašemu dítěti vidět zázraky světa, aniž by opustil svou třídu nebo domov.

Jsou všechny relace pod dohledem učitele?

Ano.

Budou vyučovací hodiny nahrávány?

Vyučovací hodiny mohou být v případě potřeby zaznamenávány, např. pro studenty, kteří se zrovna nemohou účastnit výuky nebo proto, aby se studenti nebo popř. i Vy mohli k přednášenému učivu dostat i později.

Pokud bude vyučování nahráváno, kdo bude mít přístup?

Pouze učitelé, kteří se přímo podílejí na vzdělávání vašeho dítěte a pokud je to žádoucí, učitel může záznam zpřístupnit studentům, kteří se hodiny účastnili.

Kdo uvidí moje dítě?

Stejně jako při normálním vyučování – učitelé z naší školy, pozvaní hosté a spolužáci

Jaké jsou náklady rodičů?

Žádné.

Budou mít všichni studenti možnost tuto novou technologii používat?

Ano, všechny školy a učitelé mají možnost využít bezplatné zkušební licence na dobu 90 dnů. Licence je potřebná pro plánování a organizování virtuálních vyučovacích hodin nebo jiných typů setkávání. Pozvaní účastníci žádnou licenci nepotřebují.

Můžeme to použít doma?

Ano, samozřejmě! Můžete to použít doma nebo kdekoli se váš student zrovna v danou chvíli nachází. Vy sami můžete Webex využít pro účast na virtuálních třídních schůzkách nebo pro komunikaci s učiteli, pokud to škola umožní.

Potřebuje moje dítě k použití tohoto vybavení další vybavení?

Pokud se připojuje k virtuální výuce z domova, bude potřebovat jakýkoli počítač nebo mobilní zařízení (tablet, smartphone) a připojení na interent.

Může učitel vidět všechny konverzace?

Ano. Protože licenční oprávnění k zakládání skupina virtuálních vyučovacích hodin bude mít jen učitel, všechny na této školní platformě budou přístupné učiteli.

Může se moje dítě odhlásit?

Pokud máte s tímto dítětem obavy z používání této technologie, prosím obraťte se na svého učitele pro domluvu alternativní účasti na výuce.

Je to bezpečné?

Ano, platforma Webex nabízí koncové šifrování (tzv. end-to-end) a splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.

Virtuální třídní schůzky

Znáte to, občas se vám termín třídních schůzek nehodí. Víme, že to může být občas velmi komplikované, snažit se najít vhodný termín pro setkání rodiče s učitelem

Pokud ale škola využívá Webex pro výuku, proč stejnou technologii nevyužít pro třídní schůzky nebo individuální virtuální konzultaci s učitelem aniž byste museli jít do školy? Můžete se setkat prostřednictvím videohovoru a diskutovat o pokroku, úspěších nebo problémech vašeho dítěte z pohodlí domova, kanceláře nebo kdekoli, dokonce i pomocí mobilního telefonu.

Zúčastnit se virtuální schůzky je jednoduché.

Pozvánka

Pozvánku obdržíte e-mailem od učitele na dobu, kterou si vyberete předem.

Před zahájením schůzky obdržíte připomenutí.

Účast

Kliknutím na odkaz v e-mailové pozvánce se jednoduše a snadno připojíte k do virtuální místnosti ve které probíhá třídní schůzka nebo Vaše individuální konzultace.

Připojte se!

Připojte se jedním kliknutím a získejte všechny informace o vašem studentovi odkudkoli.

Související služby

Zjistěte více o našich produktech a službách...

Nechte nás na sebe kontaktovat, zavoláme Vám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete od nás nezávaznou nabídku služeb?

Napište nám, která služba Vás zajímá...

Kontaktujte nás