Zabezpečení sítí a perimetru

Popis služeb

V dnešní době, kdy ke kybernetickým útokům dochází stále častěji a tyto incidenty bývají agresivnější a cílenější, je nezbytné provést adekvátní zabezpečení firemní sítě i koncových zařízení. 

IT management se dostává do situace, kdy se ve firemním prostředí musí vypořádat s množstvím zařízení typu BYOD (Bring-Your-Own-Device) nebo IoT (Internet-Of-Things), které nelze standardními postupy plně zabezpečit. 

Není tedy možné považovat vše, co se nachází v interní síti za bezpečné. I z těchto důvodů je stále více diskutován koncept nulové důvěry, ve kterém se i s interní sítí pracuje, jako s potenciálním zdrojem kybernetických hrozeb.

Protože každá společnost je jedinečná, v rámci návrhu zabezpečení sítě využíváme nejnovějších trendů, abychom v maximální možné míře přizpůsobili řešení na míru našim zákazníkům, a zároveň to děláme s respektem k již používané technologii, aby nedocházelo k promarnění stávajících investic.

Nedílnou součástí zabezpečení vnitřní sítě a služeb je přehled o dění v síti a tyto informace jsou nezbytné pro odvrácení potenciálních hrozeb.

Způsob využití

V našich implementacích používáme systémy ověřených a spolehlivých výrobců v závislosti na požadavcích a potřebách našich zákazníků. Jako základní prostředky pro dosažení požadované bezpečnosti používáme:

Next Generation Firewall

Segmentation firewall

DataCenter Firewall

SandBox

V kritické infrastruktuře je vhodné nespoléhat pouze na standardní signatury. Malware se často snaží maskovat, aby uniknul hledáčku Anti-Malware řešení. Hlavní přidanou hodnoutou SandBox jsou:

Související služby

Zjistěte více o našich produktech a službách...

Nechte nás na sebe kontaktovat, zavoláme Vám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete od nás nezávaznou nabídku služeb?

Napište nám, která služba Vás zajímá...

Kontaktujte nás