Zabezpečení sítí a perimetru

Popis služeb

Víte, že kybernetické útoky jsou čím dál tím větším problémem pro malé a střední firmy?

Nejlepší obranou je mít řádné zabezpečení. Proto jsme tu my, abychom Vám pomohli. Naše nabídka řešení kybernetické bezpečnosti pro malé a střední firmy obsahuje nástroje Next Generation Firewall, Segmentation Firewall, DataCenter Firewall a SandBox. Tyto nástroje zajišťují bezpečné připojení k internetu, ochranu Vašich sítí před různými typy útoků a monitorování útoků v reálném čase. S našimi řešeními můžete mít jistotu, že Vaše sítě jsou v bezpečí a že se můžete plně soustředit na svůj byznys. Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme, jak nejlépe chránit Vaši firmu před kybernetickými hrozbami.

V dnešní době, kdy ke kybernetickým útokům dochází stále častěji a tyto incidenty bývají agresivnější a cílenější, je nezbytné provést adekvátní zabezpečení firemní sítě i koncových zařízení. 

IT management se dostává do situace, kdy se ve firemním prostředí musí vypořádat s množstvím zařízení typu BYOD (Bring-Your-Own-Device) nebo IoT (Internet-Of-Things), které nelze standardními postupy plně zabezpečit. 

Není tedy možné považovat vše, co se nachází v interní síti za bezpečné. I z těchto důvodů je stále více diskutován koncept nulové důvěry, ve kterém se i s interní sítí pracuje, jako s potenciálním zdrojem kybernetických hrozeb.

Protože každá společnost je jedinečná, v rámci návrhu zabezpečení sítě využíváme nejnovějších trendů, abychom v maximální možné míře přizpůsobili řešení na míru našim zákazníkům, a zároveň to děláme s respektem k již používané technologii, aby nedocházelo k promarnění stávajících investic.

Co nabízíme?

Nedílnou součástí zabezpečení vnitřní sítě a služeb je přehled o dění v síti a tyto informace jsou nezbytné pro odvrácení potenciálních hrozeb.

Nástroje

V našich implementacích používáme systémy ověřených a spolehlivých výrobců v závislosti na požadavcích a potřebách našich zákazníků. Jako základní prostředky pro dosažení požadované bezpečnosti používáme:

Next Generation Firewall

Next Generation Firewall je pokročilý typ firewallu, který umožňuje rozpoznání a blokování nových a neznámých druhů hrozeb, jako jsou například pokročilé hrozby a malware. Toho dosahuje kombinací tradičního firewallu s dalšími funkcemi, jako jsou například filtrace obsahu, detekce a prevence útoků, ochrana proti neautorizovanému přístupu a další.

Segmentation firewall

Segmentation firewall je zabezpečení, které umožňuje rozdělení sítě na segmenty, aby se minimalizovalo riziko šíření hrozeb v celé síti v případě útoku. Tím umožňuje lepší správu a kontrolu přístupu a zároveň zvyšuje úroveň bezpečnosti celé sítě.

DataCenter Firewall

DataCenter Firewall je firewall, který se používá pro ochranu datových center a datových toků v nich. Může být provozován jako hardwarové zařízení nebo jako virtuální firewall v cloudovém prostředí. Zajišťuje ochranu datového centra před neoprávněným přístupem, útoky na aplikace, malware a dalšími hrozbami.

SandBox

Sandbox je prostředek, který slouží k bezpečnému spouštění a testování neznámých souborů nebo aplikací. Tyto soubory jsou spuštěny v izolovaném prostředí, které nedovolí jejich přístup k citlivým datům nebo sítím. Sandbox umožňuje identifikovat a analyzovat nové druhy malware a hrozeb, což zvyšuje úroveň ochrany sítě.

V kritické infrastruktuře je vhodné nespoléhat pouze na standardní signatury. Malware se často snaží maskovat, aby uniknul hledáčku Anti-Malware řešení. Hlavní přidanou hodnoutou SandBox jsou:

Související služby

Zjistěte více o našich produktech a službách...

Nechte nás na sebe kontaktovat, zavoláme Vám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete od nás nezávaznou nabídku služeb?

Napište nám, která služba Vás zajímá...

Kontaktujte nás