GiTySAT VPN

Zřídili jste pobočku Vaší firmy v lokalitě, kde dosud nejsou k dispozici pozemní telekomunikační sítě? Nebo jen hledáte záložní připojení pro případ výpadku pozemní linky? Služba GiTySAT Intranet VPN je zcela nezávislá na pozemní telekomunikační infrastruktuře v místě instalace. Umožní Vaši společnosti využívat privátní telekomunikační služby a spojit Vaši pobočku s centrálou rychle a bez zdlouhavých šetření proveditelnosti, či výkopových prací. V případě, že hledáte záložní připojení je satelitní spoj jednou z nejvýhodnějších variant právě díky své nezávislosti na pozemních uzlech a ústřednách.

Služba GiTySAT Intranet VPN zajistí připojení LAN sítí vzdálených poboček do centrály společnosti. Výsledkem je vytvoření VPN sítě v rámci firmy nebo Vašich obchodních partnerů. Realizujeme konektivitu do privátní sítě odkudkoliv zejména z míst bez pozemní infrastruktury. Zajistíme bezpečné a garantované připojení do firemní sítě v zahraničí a exotických zemích a realizaci záloh stávající telco infrastruktury.

Naše řešení je navržené pro aplikace na architektuře klient-server a je tak vhodné pro typické aplikace jako například zpracovávání objednávek z obchodních řetězců, sběr účetních informací z odlehlých lokalit, přístup do vnitropodnikových informační systémů, připojení bezpečnostních kamer a dalších systémů a zařízení.

Speciální modifikace služby GiTySAT Intranet – backup je optimalizována pro zálohu pozemních nebo bezdrátových linek. V případě výpadku primární linky lze službu nastavit tak, že dochází k automatické aktivaci zálohy, která zaručuje dostupnost Vašich aplikací a datového provozu až do obnovy primárního spojení. Jedná se výhodné a efektivní řešení, které zabezpečí záložní konektivitu pro Vaše pobočky v ČR nebo v zahraničí. Díky absolutní nezávislosti na lokální infrastruktuřeje služba vhodná pro lokality, kde dochází k častým výpadkům primárního datového spojení nebo do míst, kde je nutné zvýšit parametr dostupnosti základní služby.

Pro koho je služba určená?

Varianty, technická specifikace a vlastnosti:

Zjistěte více o našich produktech a službách...

Nechte nás na sebe kontaktovat, zavoláme Vám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete od nás nezávaznou nabídku služeb?

Napište nám, která služba Vás zajímá...

Kontaktujte nás