Služby

Naše společnost je předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti telefonie, telekomunikací a ICT. Věnujte se vašemu businessu a techniku svěřte do našich rukou.

Žádný zákazník pro nás není ani malý, ani velký. Vždy nalezneme nejvhodnější a ekonomicky nejefektivnější řešení, které také umíme profesionálně podporovat po celou dobu jeho životnosti. Již od roku 1996 pro vás zajišťujeme naše služby – vyladěné komunikace.

Reference

GiTy, a.s. je řadu let spolehlivým dodavatelem datových služeb a telekomunikačním operátorem. Přidejte se mezi naše spokojené klienty i vy.

 
 
 
Chci řešení od GiTy
 
 

Počítačové sítě

Počítačové sítě

Vše, co děláme, závisí na síťových technologiích. Naši pracovníci jsou špičkou v oboru, stejně jako námi navržená a dodaná řešení.

Detail služby
 

Datová centra a serverové systémy

Datová centra a serverové systémy

Disponujeme nadstandardními datovými centry pro provoz všech vašich systémů, aplikací a databází potřebných pro chod vaší firmy.

Detail služby

Spolehněte se na odborníky v oboru korporátního segmentu

  • Kvalita

    Zaměřujeme se na kvalitu naší práce. Věříme, že kvalitní a spolehlivé služby jsou základem dlouhodobé spolupráce a funkčního partnerství, které preferujeme.

  • Bezpečnost

    Na prvním místě je vždy vysoká míra zabezpečení. Komunikace, připojení k internetu, datové přenosy i hostované služby považujte bez dalšího za bezpečné.

  • Efektivita

    Máme rádi efektivní řešení. Tedy stoprocentně funkční a zároveň přesně na míru. Vždy tedy dostanete takovou službu, kterou opravdu plně využijete.

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru