Videokonference

Videokonference představují v dnešní době jediný způsob komunikace srovnatelný s osobním jednáním. Jedná se také o bezpečnější a ekologičtější variantu. Získáte tak více času pro vaše podnikání.

Videokonference vám umožní udržení přímého kontaktu s protistranou. Kromě toho lze kombinovat video přenos se sdílením dokumentů, prezentací a dalších aplikací. Víte, že více jak 90 % sdělení je předáváno prostřednictvím neverbální komunikace?

Reference

Partnerství se společností Cisco nás neustále motivuje zkvalitňovat nabízené služby a zákaznickou podporu - a to jak při návrhu videokonferenčních systémů, tak i při a po samotné implementaci.

 
 
 
 
 
Chci řešení od GiTy
 
 

Videokonference – hostované služby

Videokonference – hostované služby

Získejte videokonferenční řešení formou služby, a to od videokonferenčních terminálů až po využití infrastruktury a vzdálený segment.

Detail služby
 

Videokonference na míru

Videokonference na míru

Profesionální řešení video konferencí na míru vašim požadavkům. Vždy klademe důraz na kvalitu, spolehlivost a snadnost použití v praxi.

Detail služby
 

Pronájem místností a zapůjčení zařízení

Pronájem místností a zapůjčení zařízení

Videokonferenční místnost v Praze, Brně nebo kdekoli na světě. V dohodnutý termín bude pro vás a vašeho partnera vše připraveno.

Detail služby
 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby

Spolehněte se na odborníky v oboru korporátního segmentu

  • Kvalita

    Zaměřujeme se na kvalitu naší práce. Věříme, že kvalitní a spolehlivé služby jsou základem dlouhodobé spolupráce a funkčního partnerství, které preferujeme.

  • Bezpečnost

    Na prvním místě je vždy vysoká míra zabezpečení. Komunikace, připojení k internetu, datové přenosy i hostované služby považujte bez dalšího za bezpečné.

  • Efektivita

    Máme rádi efektivní řešení. Tedy stoprocentně funkční a zároveň přesně na míru. Vždy tedy dostanete takovou službu, kterou opravdu plně využijete.

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru