GiTy poskytuje internetové služby v Africe prostřednictvím AMOS-17 společnosti Spacecom

Sdílet

Tel Aviv – Spacecom, provozovatel satelitní flotily AMOS, dnes oznámila, že společnost podepsala víceletou smlouvu s GiTy, a.s., předním poskytovatelem telekomunikačních služeb se sídlem v České republice, pro kapacitu pásma C na komunikačním satelitu AMOS-17, aby bylo možné zajistit připojení k ambasádám v celé Africe.

Pozice AMOS-17 v Africe a její jedinečný výkon a možnosti nám poskytují vynikající řešení pro naše velmi specifické potřeby. Partnerství se společností Spacecom již od roku AMOS-3 jsme přesvědčeni, že nám poskytnou vysoce kvalitní, personalizované a spolehlivé satelitní komunikační služby. GiTy s potěšením uzavírá smlouvu o kapacitě na satelitu AMOS-17, což nám umožňuje vstoupit do Afriky se špičkovou technologií.

Radek Ondráš, ředitel telco divize GiTy, a.s.

AMOS-17 je satelit HTS navržený speciálně pro splnění rychle rostoucích požadavků Afriky na komunikaci. Druhy satelitů C-Band HTS, Ka-Band a Ku-Band umožňují kombinaci širokých regionálních paprsků a vysoce výkonných bodových paprsků, které maximalizují propustnost a spektrální účinnost. AMOS-17 podporuje propojení mezi Afrikou, Středním východem, Evropou, Indií a Čínou.

Jsme hrdí na to, že jsme dlouhodobým partnerem společnosti Gity, který nám umožňuje podporovat jejich rostoucí potřeby komunikace v Africe. Spacecom vítá GiTy na palubě našeho nového satelitu AMOS-17 a věřím, že naše dlouhodobé partnerství bude dále růst.

Eyal Altshuler, Spacecom

O společnosti Spacecom

Spacecom (Space-Communication Ltd., Tel Aviv Stock Exchange: SCC), provozovatel satelitů AMOS-3 a AMOS-7, které se nacházejí na orbitech 4° W, AMOS-17 na 17° E a AMOS-4 na 65° E, poskytující kvalitní vysílací a komunikační služby pro Evropu, Střední východ, Afriku a Asii prostřednictvím přímých operátorů (DTH), poskytovatelů internetových služeb (ISP), telekomunikačních a MNO operátorů, síťových integrátorů a vládních agentur.

S AMOS-17 na 17 ° E, Spacecom dále rozšiřuje svůj dosah v Africe a Asii, čímž posiluje svou pozici předního multiregionálního satelitního operátora.

Další informace naleznete zde.

GiTySAT VPN

GiTySAT VPN

Satelitní připojení do privátní sítě nezávislé na pozemní infrastruktuře
GiTySAT Distributor

GiTySAT Distributor

Satelitní připojení pro hromadnou distribuci obsahu
GiTySAT Stream

GiTySAT Stream

Operativní VSAT přenos streamovaného audia a videa
GiTySAT Internet

GiTySAT Internet

Kvalitní a bezpečné připojení k Internetu kdekoli bez omezení.