O firmě

Akciová společnost GiTy poskytuje služby efektivní správy IT a komunikačního prostředí zákazníkům v podnikové sféře a státní správě. Zaměřuje se na komplexní dodávky řešení a služeb pro podnikové komunikační systémy, jako jsou technologie pro přenos dat, hlasu a obrazu, telekomunikační a satelitní služby a internetové připojení.

Kontaktujte nás Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

O společnosti

GiTy nabízí i řešení a služby v oblasti informační bezpečnosti, která je důležitou součástí firemního portfolia. Je dodavatelem profesionálních videokonferenčních řešení remomovaných světových výrobců, která nabízí také formou služby, či hostovaného řešení.

Společnost GiTy provozuje vlastní veřejnou datovou síť G-Net, kterou tvoří pozemní MPLS infrastruktura a satelitní systém.

GiTy, a.s. je významným středoevropským satelitním operátorem, provozuje vlastní satelitní teleport na území ČR (satelitní HUB) využívající 5 geostacionárních družic. To umožňuje poskytování specifických služeb a nadstandardní garanci funkčnosti na velmi rozsáhlém území.

Od roku 1996 společnost provozuje Dohledové centrum s nepřetržitým provozem, které plní funkci proaktivního servisního dispečinku pro rychlou a efektivní reakci na požadavky zákazníků.

 

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru