O firmě

Akciová společnost GiTy poskytuje služby efektivní správy IT a komunikačního prostředí zákazníkům v podnikové sféře a státní správě. Zaměřuje se na komplexní dodávky řešení a služeb pro podnikové komunikační systémy, jako jsou technologie pro přenos dat, hlasu a obrazu, telekomunikační a satelitní služby a internetové připojení.

Kontaktujte nás Zavolejte nám
+420 545 129 111

Kariéra

Pro naši společnost GiTy, a.s. hledáme pracovníky na následující pozice:

Operátorka/Operátor Dohledového centra GiTy

Společnost GiTy, a.s. hledá do svého týmu pracovníka/pracovnici, jehož pracovní náplní bude monitoring telekomunikačních služeb provozovaných naší společností, ošetřování databáze zákazníků, příprava pravidelných reportů SLA poskytovaných služeb, dohled zákaznických sítí a rozvoj a údržba managementových nástrojů pro správu telekomunikačních služeb.

Náplň práce:

  • Monitoring zákaznických sítí
  • Přijímání hovorů a poskytování informací
  • Zpracovávání reportu SLA telekomunikačních služeb
  • Práce ve směnném provozu na částečný, poloviční úvazek, nebo DPP (brigáda)
  • Aktivní zapojení do nových projektů

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC (kancelářský balík MS Office)
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Časovou flexibilitu
  • Asertivní jednání
  • Odolnost vůči stresu
  • Chuť učit se nové věci
  • Obecná znalost prostředí telekomunikačních služeb je výhodou
  • Schopnost práce v týmu, zájem o práci a vzdělávání v oblasti telekomunikací
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Základy programování výhodou (tvorba web stránek – html, php a pokročilejší jazyky, programování v C# a .NET)

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Ideální startovní pozici pro studující, nebo čerstvé absolventy
  • Zajímavé platové ohodnocení.

Místo pracoviště: Brno

Působnost: celá ČR

Nástup možný: ihned

Senior manažer pro klíčové zákazníky

  • Prodej produktů a služeb (aktivní vyhledávání a identifikace obchodních příležitostí u zákazníků)
  • Budování vztahů se svěřenými zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků a související administrativa
  • Pomoc při plánování, vytváření a udržování vztahů se zákazníky
  • Plnění osobních cílů prodeje v rámci přiděleného portfolia zákazníků
  • Sledování činnosti konkurence u každého zákazníka
  • Příprava cenových nabídek
  • Zpracování objednávek
  • Reporting pro vedení společnosti

Požadujeme:

  • Prokazatelné prodejní zkušenosti v oboru IT, znalost nabízených produktů a služeb
  • Orientace na výkon – obchodní výsledky
  • Orientace na zákazníka
  • Iniciativa, kreativita, vysoké pracovní nasazení, loajalita, organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, týmový duch, samostatnost, pečlivost
  • Prezentační dovednosti
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Perspektivní práci a zázemí stabilní společnosti
  • Možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odborné zaškolení
  • Dobré platové ohodnocení dle dosažení výsledků

Místo pracoviště: Praha/Brno

Systémový specialista – bezpečnost ICT

  • Systémový specialista pro projekty v oblasti ICT a informační bezpečnosti
  • Podíl na celém obchodním procesu od úvodních prezentací řešení a systémů přes tvorbu konkrétních nabídek až po implementaci
  • Návrh konkrétních bezpečnostních řešení
  • Aktivní účast na implementaci řešení
  • Spolupráce se servisním oddělením
  • Pre-sale podpora obchodu v oblasti informační bezpečnosti

Požadujeme:

  • Znalost LAN/WAN sítí a bezpečnostních technologií
  • Zkušenosti minimálně 5 let s návrhem a implementací řešení typu SIEM, IDS/IPS, Firewall
  • Schopnost komunikovat s IT specialisty, IT manažery a obchodními útvary
  • Certifikace CCNA/CCNP  nebo obdobné je výhodou
  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Odborné zaškolení v celém pracovním procesu

Místo pracoviště: Praha

Servisní technik slaboproudých zařízení

Pracovní činnosti:

  • Komunikace se zákazníky.
  • Cestování i vícedenní cesty v rámci ČR.
  • Instalace a konfigurace nových zařízení.
  • Administrativa, reporting, školení a další vzdělávání.
  • Organizační schopnosti, spolehlivost při realizaci zakázek.
  • Osobní zodpovědnost za realizaci přidělených projektů.
  • Samostatné rozhodování a řízení přidělených projektů.

 Požadavky:

  • Vzdělání – ukončené středoškolské elektrotechnického směru, případně vyučen v oboru.
  • Osvědčení o odborné způsobilosti – vyhláška č. 50/1978 (min. § 6, lépe § 7 a vyšší).
  • Praxe v oboru servis a montáž bezpečnostních systémů podmínkou.
  • Dobré znalosti PC, AutoCAD Word, Excell.
  • Znalost anglický jazyk – základy technické angličtiny.
  • Znalost EZS, EPS, CCTV, ACS, výhodou Strukturovaná kabeláž.
  • Řidičské oprávnění skupiny B.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Časová flexibilita
  • Revizní zkoušky výhodou.

 Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií.
  • Zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Zaměstnanecké benefity.
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích.
  • Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu.
  • Účast na školeních a odborných seminářích.
  • Mobilní telefon, notebook.

Místo výkonu práce:                          Praha, Brno, celá ČR

Typ pracovního poměru:                   HPP

Termín nástupu:                                 možný ihned

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete strukturovaný profesní životopis na níže uvedený e-mail.

GiTy, a.s.

Dagmar Feňová – tel. 545129116

Email : dagmar.fenova@gity.eu

Mějte přehled o našich novinkách a akcích