Satelitní připojení
do privátních sítí

Připojíme vaši pobočku do privátní sítě z libovolného místa na světě. Služba GiTySAT Intranet VPN je zcela nezávislá na pozemní infrastruktuře, je tedy vhodná nejen pro místa bez pozemních linek, ale také pro zálohu již existujících připojení. Vytvořte si vlastní síť VPN pro bezpečnou vnitrofiremní komunikaci.

Napište nám Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

Proč satelitní připojení VPN?

  • Naše řešení je navrženo pro aplikace na architektuře klient-server, je tedy optimální pro zpracování objednávek, sběr účetních informací nebo přístup do podnikových aplikací. To vše s nejvyšší mírou zabezpečení.
  • Získáte zálohu stávajících pozemních či bezdrátových linek. V případě přerušení primární linky dojde k automatické aktivaci zálohy. Dostupnost vašeho připojení tak bude 100%.

Pro koho je služba určená?

  • Pro podniky s rozlehlou a početnou sítí poboček
  • Pro klienty s pobočkami v odlehlých a exotických oblastech
  • Pro společnosti podnikající v rozvojových zemích
  • Pro kritické provozy s nutností vysoké dostupnosti připojení
  • Pro prodejny, čerpací stanice, a dealerské sítě

Technické vlastnosti

Služba GiTySAT Intranet VPN je optimalizovaná pro připojení poboček do privátních sítí, případně jako záloha existujících linek.

Samozřejmostí je garance vysokého zabezpečení přenášených dat. Díky tomu je možné bezpečně využívat všech vnitropodnikových informačních systémů a dalších aplikací při zachování nejvyšších bezpečnostních standardů a kvality připojení.
Naše řešení lze snadno integrovat do již existující vnitropodnikové sítě, což umožňuje růst v budoucnosti bez technických omezení.

Nezávislost na pozemní infrastruktuře

Satelitní připojení jsou nezávislá na pozemní infrastruktuře. Skvěle se tedy hodí jako záloha již existujících linek, díky čemuž získáte jistotu 100% dostupnosti.
Připojení je možné dále optimalizovat za využití QoS a prioritizace provozu.
U služby GiTySAT Intranet VPN garantujeme parametry SLA. Součástí je také proaktivní dohled satelitního terminálu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Reference

 
 
Nezávazná poptávka Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

Mohlo by Vás také zajímat

 

Připojení do telemetrických míst

Připojení do telemetrických míst

Do této kategorie spadá připojení kamerových bodů, měřících stanic nebo třeba zabezpečovacích zařízení objektů bez pevného internetu.

Detail služby
 

Připojení platebních terminálů

Připojení platebních terminálů

Satelitem nejčastěji připojujeme terminály bankomatů, čerpacích stanic a obchodních řetězců, kde není dostupné pevné připojení k internetu.

Detail služby
 

Satelitní připojení k internetu

Satelitní připojení k internetu

Připojení k internetu odkudkoli. Připojíme vaši pobočku v místě, kde není dostupný žádný jiný poskytovatel. Kdekoli na světě.

Detail služby

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru