Mobilní systémy

Mobilní systémy GitySAT jsou řešením pro každého, kdo hledá dočasný způsob garantovaného připojení v místech, kde chybí dostatečná telekomunikační infrastruktura. MS jsou určeny jak pro zásahové složky IZS (hasiče, policii, vojsko …), tak pro subjekty provádějící např. terénní měření, nebo vzdálenou ostrahu dočasných stavenišť.

Služba GiTySAT MS je moderním řešením umožňujícím přenášet video, hlas a data při krizových situacích. Mobilní systémy GiTySAT jsou vhodné pro zásahové složky IZS, stavební společnosti a firmy provádějící měření a sběr dat v těžko přístupném terénu.

Při návrhu těchto sofistikovaných služeb vycházela GiTy z dlouholetých zkušeností s provozem satelitních a kamerových systémů nejen v České republice, ale i v zahraničí. Platforma mobilních komunikačních systémů byla odvozena od robustních zařízení a služeb používaných do té doby k přenosu profesionálních TV streamů a dedikovaných pásem pro specifické použití.

Napište nám Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

Proč mobilní systémy od GiTy?

Služby GiTySAT MS představují současný vrchol mobilní a polomobilní privátní satelitní komunikace s implementovanými bezpečnostními prvky a vysokou automatizací.

Jako základní požadavek na mobilní systémy byla stanovena jednoduchost obsluhy a možnost lokálního a vzdáleného řízení včetně zpracování dat.

Mobilní systémy GiTySAT jsou k dispozici v několika variantách lišících se zejména svojí mobilitou. Každá z variant se pak vyznačuje vysokým stupněm modularity, aby bylo možné přizpůsobit službu konkrétním potřebám zákazníka.

  • Dočasný kamerový bod (DKB) – Kamerový bod vhodný k instalaci na sloup veřejného osvětlení určený např. pro vzdálený dozor komunikací a staveb
  • Ostrovní mobilní kamerový bod (MKB) – Kamerový bod instalovaný na přívěsný vozík s autonomní napájecí soustavou
  • Mobilní komunikační systém (MKS) – Operační, komunikační a kamerový systém instalovaný na vozidlo

Pro koho je služba vhodná?

  • Složky IZS (policie, hasiči, záchranná služba)
  • Armádní jednotky
  • Humanitární podpůrné sbory
  • Televizní a rozhlasové stanice
  • Speciální měřící štáby

Varianty, technická specifikace a vlastnosti

Mohlo by Vás také zajímat

 

Satelitní připojení do privátních sítí

Satelitní připojení do privátních sítí

Připojení pobočky do vaší interní sítě odkudkoli. V ČR i ve světě. Bez vazby na mobilní síť. Vhodné také jako nezávislá záložní datová linka.

Detail služby
 

Satelitní připojení k internetu

Satelitní připojení k internetu

Připojení k internetu odkudkoli. Připojíme vaši pobočku v místě, kde není dostupný žádný jiný poskytovatel. Kdekoli na světě.

Detail služby
 

Připojení pomocí satelitu

Připojení pomocí satelitu

Žádný kopec není pro nás příliš vysoký, abychom za ním/na něm nevytvořili pokrytí pro vaše podnikání. Máme řešení i pro vás.

Detail služby

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru