Satelitní připojení pro
hromadnou distribuci obsahu

Rozeslání dat na více míst v co nejkratší době je hračka

Zajistíme pro vás distribuci stejných dat do neomezeného počtu lokalit, a to mechanismem IP multicast. Služba je ideální pro rozsáhlé sítě s velkým množstvím koncových bodů. Zvládne například provoz multimediálních systémů, aktualizaci databází či distribuci rozsáhlých datových souborů.

Napište nám Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

Proč satelitní připojení pro hromadnou distribuci obsahu?

  • Sestavíme řešení na klíč pro zajištění provozu multimediálních reklamních obrazovek, a to včetně software pro správu přehrávání např. reklamních klipů.
  • Architektura řešení zajistí distribuci dat v jeden okamžik. Součástí je i speciální software pro správu playlistu s časovým nastavením. Přenesete všechna potřebná data rychle a zaráz.
  • Samozřejmostí je dodávka všech potřebných komponent pro provoz, jako jsou zobrazovače či playery, včetně jejich instalace ve vzdálených lokalitách a zaškolení odpovědných pracovníků.

Pro koho je služba určená?

  • Pro reklamní společnosti a provozovatele digital signage systémů
  • Pro distributory filmů a audiodat
  • Pro televizní a rozhlasové stanice
  • Pro provozovatele rozlehlých sítí s velkým množstvím poboček

Technické vlastnosti

Online distribuce velkých objemů dat do neomezeného počtu lokalit

Služba disponuje přímou podporou pro tvorbu a správu playlistů pro přehrávání obsahu. Pokrytí v rámci regionu CEE je garantované. Připojení je realizováno přes LAN port a je kompatibilní s pozemními telekomunikačními službami.

Celé řešení umíme dodat na klíč. Součástí služby je dohled satelitního terminálu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Reference

 
 
Nezávazná poptávka Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

Mohlo by Vás také zajímat

 

Mobilní systémy

Mobilní systémy

Mobilní systémy GitySAT jsou řešením pro každého, kdo hledá dočasný způsob garantovaného připojení v místech, kde chybí dostatečná telekomunikační infrastruktura.

Detail služby
 

Satelitní připojení do privátních sítí

Satelitní připojení do privátních sítí

Připojení pobočky do vaší interní sítě odkudkoli. V ČR i ve světě. Bez vazby na mobilní síť. Vhodné také jako nezávislá záložní datová linka.

Detail služby
 

Satelitní připojení k internetu

Satelitní připojení k internetu

Připojení k internetu odkudkoli. Připojíme vaši pobočku v místě, kde není dostupný žádný jiný poskytovatel. Kdekoli na světě.

Detail služby

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru