Pozemní připojení

Využijte výhod osvědčeného pozemního připojení pro vaši firmu a pobočky. Efektivně využijeme jednu infrastrukturu k přenosu dat, hlasových služeb či videokonferencí. To vše s garantovanou dostupností.

Podniková komunikační síť je informační páteří podniku nebo resortu. Vybudujeme prostředí a poskytneme výkonné komunikační služby s podporou QoS přizpůsobené skutečným potřebám vaší organizace. Připojení je realizováno prostřednictvím vlastní MPLS sítě G-Net v ČR a na Slovensku.

Reference

Pozemní služby GiTy, a.s. jsou určeny náročným klientům vyžadujícím nejen vysokou technickou úroveň, ale i nadstandardní přístup a proaktivní monitoring.

 
 
 
 
 
Chci řešení od GiTy
 
 

Připojení k internetu

Připojení k internetu

Pozemní garantované připojení k internetu. Bez agregace, FUP a dalších omezení. Jsme členem NIC a SIX. Zajišťujeme i Serverhousing v Brně.

Detail služby
 

Privátní sítě MPLS v ČR a SR

Privátní sítě MPLS v ČR a SR

Plně privátní a vysokokapacitní sítě. Garance SLA. Součástí je nonstop podpora datové sítě, reporting WAN i MPLS, proaktivní Helpdesk.

Detail služby
 

Připojení obchodních míst a řetězců

Připojení obchodních míst a řetězců

Připojíme vaše obchodní místo či čerpací stanici do všech podstatných autorizačních center, internetu a centrál. Garance SLA a QoS.

Detail služby
 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby

Spolehněte se na odborníky v oboru korporátního segmentu

  • Kvalita

    Zaměřujeme se na kvalitu naší práce. Věříme, že kvalitní a spolehlivé služby jsou základem dlouhodobé spolupráce a funkčního partnerství, které preferujeme.

  • Bezpečnost

    Na prvním místě je vždy vysoká míra zabezpečení. Komunikace, připojení k internetu, datové přenosy i hostované služby považujte bez dalšího za bezpečné.

  • Efektivita

    Máme rádi efektivní řešení. Tedy stoprocentně funkční a zároveň přesně na míru. Vždy tedy dostanete takovou službu, kterou opravdu plně využijete.

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru