Počítačové sítě

Získejte transparentní a bezpečnou počítačovou síť pro vaši firmu. Síť poroste spolu s vaším podnikáním a zároveň bude splňovat vysoké nároky na provoz aplikací a zabezpečení dat.

Specializujeme se nejen na pasivní části sítí, ale také na slaboproudé elektroinstalace včetně servisu a dlouhodobé garance provozuschopnosti. Spolupracujeme s významnými výrobci aktivních síťových prvků a systémů pro následnou správu a monitoring.

Reference

Za celou dobu existence vybudovala Gity, a.s. přes 6 000 počítačových sítí, do kterých se postupem času začlenily bezpečnostní technologie a prvky audiovizuální techniky.

 
 
 
 
 
Chci řešení od GiTy
 
 

Instalace pasivní části sítí LAN

Instalace pasivní části sítí LAN

Navrhneme pro vás vhodnou síť včetně realizace, koordinace stavby a dodávky vhodné strukturované či optické kabeláže.

Detail služby
 

Kybernetická bezpečnost

Kybernetická bezpečnost

Kompletně zabezpečíme vaši síťovou infrastrukturu tak, aby respektovala nařízení Zákona o kybernetické bezpečnosti.

Detail služby
 

Implementace síťových prostředků

Implementace síťových prostředků

Navrhneme a vybudujeme spolehlivou profesionální síť včetně kompletního síťového prostředí pro optimální provoz vašich aplikací.

Detail služby
 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby

Spolehněte se na odborníky v oboru korporátního segmentu

  • Kvalita

    Zaměřujeme se na kvalitu naší práce. Věříme, že kvalitní a spolehlivé služby jsou základem dlouhodobé spolupráce a funkčního partnerství, které preferujeme.

  • Bezpečnost

    Na prvním místě je vždy vysoká míra zabezpečení. Komunikace, připojení k internetu, datové přenosy i hostované služby považujte bez dalšího za bezpečné.

  • Efektivita

    Máme rádi efektivní řešení. Tedy stoprocentně funkční a zároveň přesně na míru. Vždy tedy dostanete takovou službu, kterou opravdu plně využijete.

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru