GiTy Phone

Služba GiTy Phone Je IP telefonie bez vlastní ústředny zákazníka. IP telefony zákazníka komunikují přes datové spoje s hostovanou ústřednou GiTy, která obsluhuje volání a umožňuje provoz hlasovým službám s vysokou přidanou hodnotou.

Toto řešení předpokládá provoz hlasové komunikace prostřednictvím služby GiTy Phone, tedy dodávku IP telefonů, jejich integraci do GiTy hostované ústředny prostřednictvím datové sítě a tím terminaci do VTS (Veřejná Telefonní Síť). Hlas je prostřednictvím IP telefonu převáděn do IP datového toku a zachovává si požadovanou vysokou kvalitu. Pro využití služby mohou být prostřednictvím MGW integrovány i analogové telefonní přístroje nebo faxy. IP telefony obecně poskytují vysoký uživatelský komfort, mohou být integrovány a ovládány prostřednictvím počítače, apod.

Napište nám Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

Proč GiTy Phone

Výhodou služby GiTy Phone je, že nevyžaduje pořízení pobočkové ústředny. Hostovaná ústředna obsluhuje volání a umožňuje provoz hlasových služeb s vysokou přidanou hodnotou. IP telefony jsou zapojeny do LAN zákazníka. Hovorné do VTS je zpoplatněno dle ceníku. Hovory ve skupině (místní i vzdálené pobočky) jsou zdarma.

Jednoduché a nenákladné HW rozšiřování (navýšení kapacity) umožňuje rozšířit počet uživatelů prostřednictvím hostované ústředny GiTy aktivováním dalších účtů a připojením IP telefonů do infrastruktury.

V rámci realizace lze dodat různé IP telefony dle výběru zákazníka, ke kterým budou aktivovány účty GiTy Phone.

Pro připojení analogových zařízení účastníka (např. FAX) lze využít tzv. mediabran, popř. pro provoz FAXů využít moderní platformy virtuální faxové schránky (příchozí faxy jsou účastníkovi směrovány na e-mailový účet, odchozí faxy jsou řešeny speciální aplikací).

Vlastnosti služby GiTy Phone

Mohlo by Vás také zajímat

 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby
 

Call centrum

Call centrum

Kombinace call centra s využíváním hlasových služeb GiTy Phone umožňuje poskytovat lepší služby vašim zákazníkům a současně výrazně snížit provozní a telekomunikační náklady.

Detail služby
 

GiTy Call

GiTy Call

Služba GiTy Call spočívá ve využití stávající telefonní ústředny a stávajících telefonních přístrojů.

Detail služby
 

IP telefonie na míru

IP telefonie na míru

Připravíme vše potřebné pro váš přechod na moderní a spolehlivou IP telefonii. Samozřejmostí je zachování plné funkčnosti během celého procesu.

Detail služby

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru