GiTy Call

Služba GiTy Call spočívá ve využití stávající telefonní ústředny a stávajících telefonních přístrojů. Toto řešení je kombinováno s přenosem hlasu prostřednictvím IP protokolu v MPLS síti a terminací prostřednictvím špičkově vybavené hostované ústředny GiTy.

Napište nám Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

Proč GiTy Call?

Při tomto řešení není třeba pořizovat IP telefony, ale je možné využít stávající přístroje při zachování jejich funkcí. Ústředna zákazníka v dané lokalitě bude připojena prostřednictvím IP protokolu a datového okruhu lokality k hostované ústředně GiTy. K přístrojům není třeba zřizovat účty a platit paušální poplatky, ale hradí se pouze provolané hovorné a paušál za QoS (hlasové kanály).

Hardwareové rozšiřování (navyšování kapacity) ústředny z hlediska analogových portů nedoporučujeme; rozšířit počet uživatelů lze efektivně prostřednictvím IP telefonů. K použití IP telefonů není potřeba doplňkové karty, protože ústředna je na použití IP telefonů připravena. Postačí zakoupit odpovídající licenci (viz GiTy Phone)

Vlastnosti služby GiTy Call

Mohlo by Vás také zajímat

 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby
 

Call centrum

Call centrum

Kombinace call centra s využíváním hlasových služeb GiTy Phone umožňuje poskytovat lepší služby vašim zákazníkům a současně výrazně snížit provozní a telekomunikační náklady.

Detail služby
 

GiTy Phone

GiTy Phone

Služba GiTy Phone Je IP telefonie bez vlastní ústředny zákazníka. IP telefony zákazníka komunikují přes datové spoje s hostovanou ústřednou GiTy.

Detail služby
 

IP telefonie na míru

IP telefonie na míru

Připravíme vše potřebné pro váš přechod na moderní a spolehlivou IP telefonii. Samozřejmostí je zachování plné funkčnosti během celého procesu.

Detail služby

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru