Call centrum

Kombinace call centra s využíváním hlasových služeb GiTy Phone umožňuje poskytovat lepší služby vašim zákazníkům a současně výrazně snížit provozní a telekomunikační náklady.

Napište nám Zavolejte nám
+420 545 129 111
 

Proč

Administrace a nastavení call centra se provádí na webovém portálu a zvládne ji opravdu každý. Pro ještě větší komfort svých zákazníků můžete zřídit i „zelené linky” či objednat zlatá čísla.

Díky call centru můžete pro vaše zákazníky zřídit technickou asistenční linku, linku zákaznické podpory či linku na příjem objednávek.

Call centrum může být řešeno přes jednu frontu, nebo se můžou, dle vytíženosti call centra, fronty rozšiřovat. Každá fronta je pak lépe monitorována, statisticky podchycena a jsou rozčleněny hovory např. na státní a mezistátní.

Základní funkce call centra

Volitelné funkce

Funkce call centra je možné libovolně kombinovat s dalšími funkcemi GiTy Phone a tím ještě zvýšit flexibilitu systému a kvalitu poskytovaných služeb.

Call centrum můžete samozřejmě upravit dle svých potřeb. Můžete kdykoli upravit uvítací zprávu, strukturu interaktivního hlasového systému, hudbu či periodickou zprávu, která se zákazníkovi přehrává při čekání hovoru ve frontě.

Můžete si nastavit, jakým způsobem budou příchozí hovory distribuovány operátorům. Systém může hovory postupně přidělovat jednotlivým operátorům, zohledňovat čas, který strávili vyřizováním hovorů nebo požadované rozložení jejich vytížení.

Operátoři se mohou přihlásit a odhlásit (např. při přestávce). Hovory jsou spojovány pouze na přihlášené operátory.

Při překročení kapacity fronty hovorů, dlouhém čekání ve frontě a mimo pracovní dobu mohou být hovory směrovány do hlasové schránky. Všechny hlasové zprávy jsou odesílány jako příloha e-mailu na dané e-mailové adresy.

Mít přehled o vytíženosti a účinnosti call centra je nezbytné. Systém zasílá každý den detailní report o provozu. Nad těmito daty můžete následně sestavit výstupy dle vlastních potřeb.

Platíte jen za aktivaci front, které lze jednoduše rozšiřovat, a tím ušetříte náklady na zřizování řešení, které jsou založená na hardwarové bázi.

Mohlo by Vás také zajímat

 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby
 

GiTy Phone

GiTy Phone

Služba GiTy Phone Je IP telefonie bez vlastní ústředny zákazníka. IP telefony zákazníka komunikují přes datové spoje s hostovanou ústřednou GiTy.

Detail služby
 

GiTy Call

GiTy Call

Služba GiTy Call spočívá ve využití stávající telefonní ústředny a stávajících telefonních přístrojů.

Detail služby

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru