Hostované služby IP telefonie

Pro úsporu vašich nákladů převedeme telefonní komunikaci na datovou síť a podnikový telefonní systém připojíme za příznivé ceny do veřejné sítě prostřednictvím služby GiTy Call.

Pokud modernizujete telefonní ústřednu, provedeme Vás celým procesem a garantujeme hladký přechod na moderní komunikační prostředí profesionální IP telefonie s mnoha nadstavbovými funkcemi. Postavíme interní komunikační systém na bázi SW ústředny včetně dodávky telefonních přístrojů dle Vaší volby.

Pokud nechcete investovat do vlastních prostředků, pronajmeme vám kapacitu naší hostované ústředny prostřednictvím telefonního účtu GiTy Phone.

Zprovozníme Call centrum pro obsluhu Vašeho podnikání nebo agendy.

Reference

Desítkám spokojených zákazníků jsme pomohli snížit vysoké paušální náklady a umožnili jim bezplatně komunikovat mezi svými pobočkami.

 
 
 
 
 
Chci řešení od GiTy
 
 

GiTy Call

GiTy Call

Služba GiTy Call spočívá ve využití stávající telefonní ústředny a stávajících telefonních přístrojů.

Detail služby
 

GiTy Phone

GiTy Phone

Služba GiTy Phone Je IP telefonie bez vlastní ústředny zákazníka. IP telefony zákazníka komunikují přes datové spoje s hostovanou ústřednou GiTy.

Detail služby
 

Call centrum

Call centrum

Kombinace call centra s využíváním hlasových služeb GiTy Phone umožňuje poskytovat lepší služby vašim zákazníkům a současně výrazně snížit provozní a telekomunikační náklady.

Detail služby
 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby

Spolehněte se na odborníky v oboru korporátního segmentu

  • Kvalita

    Zaměřujeme se na kvalitu naší práce. Věříme, že kvalitní a spolehlivé služby jsou základem dlouhodobé spolupráce a funkčního partnerství, které preferujeme.

  • Bezpečnost

    Na prvním místě je vždy vysoká míra zabezpečení. Komunikace, připojení k internetu, datové přenosy i hostované služby považujte bez dalšího za bezpečné.

  • Efektivita

    Máme rádi efektivní řešení. Tedy stoprocentně funkční a zároveň přesně na míru. Vždy tedy dostanete takovou službu, kterou opravdu plně využijete.

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru