Hlasové služby a IP telefonie

IP telefonie nabízí vysokou úroveň interní komunikace v rámci organizace a velmi výrazně levnější ceny externích hovorů, zejména do zahraničí. Služby IP telefonie jsou již úzce spjaty s videokonferencemi. Na výběr dostanete z našich hostovaných služeb, nebo možnosti realizovat řešení u vás přímo na míru.

Pro každý účel a požadavek vždy nalezneme nejvhodnější řešení, ať se jedná o připojení pobočky, privátní sítě, terminálu, telemetrických míst, hromadnou distribuci obsahu nebo streamování multimédií.

Reference

Desítkám spokojených zákazníků jsme pomohli snížit vysoké paušální náklady a umožnili jim bezplatně komunikovat mezi svými pobočkami.

 
 
 
 
 
Chci řešení od GiTy
 
 

IP telefonie na míru

IP telefonie na míru

Připravíme vše potřebné pro váš přechod na moderní a spolehlivou IP telefonii. Samozřejmostí je zachování plné funkčnosti během celého procesu.

Detail služby
 

Hostované služby IP telefonie

Hostované služby IP telefonie

Pro úsporu vašich nákladů převedeme telefonní komunikaci na datovou síť a podnikový telefonní systém připojíme za příznivé ceny do veřejné sítě.

Detail služby
 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby

Spolehněte se na odborníky v oboru korporátního segmentu

  • Kvalita

    Zaměřujeme se na kvalitu naší práce. Věříme, že kvalitní a spolehlivé služby jsou základem dlouhodobé spolupráce a funkčního partnerství, které preferujeme.

  • Bezpečnost

    Na prvním místě je vždy vysoká míra zabezpečení. Komunikace, připojení k internetu, datové přenosy i hostované služby považujte bez dalšího za bezpečné.

  • Efektivita

    Máme rádi efektivní řešení. Tedy stoprocentně funkční a zároveň přesně na míru. Vždy tedy dostanete takovou službu, kterou opravdu plně využijete.

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru