Hlasové služby a
videokonference

Mějte hlasové služby včetně videokonferenčních řešení plně pod kontrolou. Pro větší subjekty rádi sestavíme vlastní řešení na klíč, pro menší společnosti či občasné využití máme připraveno řešení formou služby v cloudu.

Navrhneme a realizujeme pro vás flexibilní a spolehlivé ústředny, videokonferenční řešení, a to včetně dodání potřebných technologií, například formou pronájmu. Máme vlastní tým certifikovaných specialistů, kteří vám budou k dispozici i po nasazení do provozu.

Reference

Díky partnerství se společností Cisco vám garantujeme maximální kvalitu služeb nejen na území ČR a SR, ale i v ostatních zemích po celém světě.

 
 
 
 
 
Chci řešení od GiTy
 
 

Videokonference – hostované služby

Videokonference – hostované služby

Získejte videokonferenční řešení formou služby, a to od videokonferenčních terminálů až po využití infrastruktury a vzdálený segment.

Detail služby
 

Videokonference na míru

Videokonference na míru

Profesionální řešení video konferencí na míru vašim požadavkům. Vždy klademe důraz na kvalitu, spolehlivost a snadnost použití v praxi.

Detail služby
 

Pronájem místností a zapůjčení zařízení

Pronájem místností a zapůjčení zařízení

Videokonferenční místnost v Praze, Brně nebo kdekoli na světě. V dohodnutý termín bude pro vás a vašeho partnera vše připraveno.

Detail služby
 

Služby servisní a technické podpory

Služby servisní a technické podpory

Poskytujeme zákazníkům služby efektivní správy komunikací, jejichž přínosem je úspora investičních i provozních nákladů.

Detail služby

Spolehněte se na odborníky v oboru korporátního segmentu

  • Kvalita

    Zaměřujeme se na kvalitu naší práce. Věříme, že kvalitní a spolehlivé služby jsou základem dlouhodobé spolupráce a funkčního partnerství, které preferujeme.

  • Bezpečnost

    Na prvním místě je vždy vysoká míra zabezpečení. Komunikace, připojení k internetu, datové přenosy i hostované služby považujte bez dalšího za bezpečné.

  • Efektivita

    Máme rádi efektivní řešení. Tedy stoprocentně funkční a zároveň přesně na míru. Vždy tedy dostanete takovou službu, kterou opravdu plně využijete.

Mějte přehled o našich novinkách a akcích

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru